h

Handtekeningen voor gratis OV uit alle windstreken

3 september 2007

Handtekeningen voor gratis OV uit alle windstreken

Vorige week is de SP gestart met het ophalen van handtekeningen voor gratis OV voor Mbo-scholieren van 16 en 17 jaar. Deze scholieren moeten hun reiskosten nu zelf betalen. Veel scholieren zijn hiervoor meer dan honderd euro per maand kwijt. Vorige week zijn handtekeningen opgehaald in Leek, Winschoten, Pekela en Groningen. Vandaag zijn Delfzijl en Appingedam bezocht. Gijsbert Houtbeckers, voorzitter van ROOD jong in de SP, hielp mee met het verzamelen van handtekeningen.

Houtbeckers: “Veel jongeren maken veel te hoge studiekosten. ROOD vindt het erg belangrijk dat iedereen kan doorleren. Gratis OV voor Mbo-scholieren zou hier aan kunnen bijdragen. Het is dan ook erg leuk te merken dat het plan steun krijgt van veel mensen”. Morgen zal de SP nog aanwezig zijn in Veendam om handtekeningen te verzamelen.


ROOD-voorzitter Gijsbert Houtbeckers zet zijn handtekening

SP actieweek ‘OV voor MBO’ers’
Campagne voor gratis OV spetterend van start
Dossier Openbaar Vervoer
SP Provincie Groningen

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.