h

Openbare discussieavond De eurocrisis en onze pensioenen – 13 oktober

7 oktober 2011

Openbare discussieavond De eurocrisis en onze pensioenen – 13 oktober

De problemen rond de euro beheersen het nieuws volkomen. Wat moeten we met Griekenland? Komt er een nieuwe bankencrisis? Hoe zit het met Italië en Spanje? En: wat betekenen de ontwikkelingen voor ons in Nederland? Hierover houdt de SP Groningen een discussieavond op donderdag 13 oktober.

Op de avond zullen SP-Europarlementariër Dennis de Jong en landelijk SP-secretaris Hans van Heijningen de discussie inleiden, waarna het woord aan de aanwezigen in de zaal is om vragen te stellen en hun mening te geven.

De avond wordt gehouden op donderdag 13 oktober in het Newscafe, Waagplein 5. Zaal 1, derde verdieping. Start 20.00 uur, zaal open vanaf 19.30 uur. De toegang is gratis en staat open voor iedereen.

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.